Lietuvos galia 2021

Lietuvos galia 2021

Džiaugiamės, kad Vilniaus arkivyskupijos CARITAS “Artumo” programa, veikianti ir Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje, šiemet yra nominuota “Lietuvos galia” apdovanojimuose.

Pal. J. Matulaičio parapijoje dar pakankamai šviežiai veikiančioje “Artumo” programoje savanoriauja 5 savanoriai, o per šiuos metus pagalbos sulaukė 7 asmenys.
Koordinatorius Audrius 8-679-95786

„Lietuvos galia“ – Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos globojama iniciatyva . Jos tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią.”Lietuvos galia“ yra platforma gerovės kūrėjams – savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, „Lietuvos galia“ sieks didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo.

„Lietuvos galios“ platformoje jau užsiregistravo 116 iniciatyvų iš įvairių Lietuvos kampelių. Tai organizacijos, bendruomenės ir pavieniai aktyvūs piliečiai, kurių vykdomos veiklos atstovauja keturioms pagrindinėms Lietuvos plėtros kryptims – žalia, stipri, teisinga ir inovatyvi. Kitais metais Prezidentas apdovanos 20 ryškiausių iniciatyvų, kurias savo balsais išrinks ekspertų komisija ir visuomenė. Interneto svetainėje www.lietuvosgalia.lt kiekvienas Lietuvos pilietis gali išreikšti palaikymą labiausiai patikusioms iniciatyvoms.

Daugiau sužinoti apie iniciatyvą „Lietuvos galia“ ir prie jos prisijungti galite apsilankę puslapyje www.lietuvosgalia.lt.

Parengta pagal www.lrp.lt