VILNIAUS AL ŠVĘS 10-ĄJĮ GIMTADIENĮ

Lietuvoje sparčiai daugėja žmonių, sergančių priklausomybės nuo azartinių lošimų liga. Taip pat greitai auga ir kenčiančių nuo šios ligos artimųjų skaičius. Sudėtingi santykiai, dūžtantys likimai – tai priklausomų lošėjų ir jų artimųjų realybė. Ar galima jiems padėti? Daugiametė “Anoniminių lošėjų” patirtis rodo, kad ir kaip giliai žmonės buvo įklimpę į lošimo liūną, iš jo galima išbristi bei pradėti kokybiškai naują gyvenimą.

Š.m. birželio 29 d., šeštadienį 12 val. Palaimintojo Matulaičio parapijos namuose (J.Matulaičio a. 3, Vilnius) Vilniaus Anoniminių lošėjų grupė “Vienybė” švęs Dešimtąjį gimtadienį.

Šia proga yra organizuojamas atviras susirinkimas, kurio tikslas informuoti visuomenę apie Anoniminių lošėjų grupių veiklą bei teikiamą pagalbą. Šiame susirinkime kviečiami dalyvauti visi, kuriuos paveikė ar veikia azartinių lošimų sukeltos problemos (lošėjai, jų artimieji, draugai), bei kiti visuomenės nariai (sveikatos apsaugos, valdžios, bažnyčios ir t.t.), kuriuos domina kaip galima padėti kenčiantiems nuo šios priklausomybės žmonėms bei jų artimiesiems. Kviečiame visus norinčius atvykti. Įėjimas nemokamas.

Telefonas pasiteiravimui: (+370) 628 39678.

Dienotvarkė

12:00 – Pradžia

12:05 – 13:45 – Atviras susirinkimas

13:45 – 14:15 – Pertrauka

14:15 – 16:00 – Uždaras AL susirinkimas (lošėjams) ir uždaras GAM-ANON susirinkimas (lošėjų artimiesiems)

16:00 – Pabaiga