SEKMADIENIO SKELBIMAI

3lg

Sekmadienio šv. Mišios vaikams

Sekmadieniais šv. Mišios vaikams aukojamos: 10.30 val. – lietuvių k., 17.00 val. – lenkų k.

Maldos už krikščionių vienybę savaitė

Sausio 18-25 dienomis kviečiame visus jungtis maldoje už krikščionių vienybę.

Dėl kalėdinių giesmių ir prakartėlės lankymo

Sausio 12-ąją baigėsi kalėdinis laikotarpis, bet kalėdines giesmes giedoti ir prakartėlę lankyti galima iki vasario 2 d.

Edukacijos projektas šeimoms, susiduriančioms su vaisingumo iššūkiais

Vilniaus arkivyskupijos šeimos centras kviečia į edukacijos projektą šeimoms, kurios negali susilaukti vaikų ir kenčia dėl nevaisingumo.  Projektas vyks: 2020 m. sausio 25 d., vasario 15 d., kovo 21 d., balandžio 18 d., gegužės 16 d. (10.00-13.00). Registracija: atkurkissaugok@gmail.com iki sausio 16 d. Viso projekto dalyvio įnašas (nuo šeimos): 130 eur.

Pasaulinė migrantų ir pabėgėlių diena.

Sausio 19-ąją minėsime pasaulinę migrantų ir pabėgėlių dieną.

Marijos Dangun ėmimo seserų (asumpcionisčių) kongregacija švenčia 25-erius tarnystės metus Lietuvoje

Sausio 25 d. (šeštadienį) 12.00 val. kviečiame kartu padėkoti už Marijos Dangun ėmimo seserų (asumpcionisčių) 25-erius tarnystės metus Lietuvoje. Šv. Mišias aukos kardinolas A. J. Bačkis.

Nepalikite savo daiktų be priežiūros

Mūsų bažnyčioje pastebėti vagys, todėl prašome net ir maldos metu išlikti budriems ir nepalikti savo daiktų ant suolo už nugaros.

Dėl Šv. Komunijos priėmimo

  • gali priimti tik pakrikštyti, priėmusieji I-ąją Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, o susituokusieji – gyvenantys Bažnyčios palaimintoje santuokoje.

  • priimti einame susirikiavę į dvi eiles, o priėmus pasisukama į tą pusę, kurioje nėra eilės.

  • priimant Komuniją nereikia pritūtpi, nereikia galvos palenkti į priekį, nereikia iškišti liežuvio. Reikia ramiai stovėti. Kunigui pasakius: „Kristaus Kūnas“ būtina atsakyti: „Amen“. Tuomet pakankamai išsižioti, liežuvį padėjus ant apatinių dantų. Pagal Lietuvos vyskupų nutarimą Lietuvoje Komunija duodama tik į burną.

Kviečiame įsigyti katalikiškos spaudos ir literatūros

Kviečiame pažinti ir gilinti savo tikėjimą – įsigyti katalikiškos literatūros ir spaudos leidinių: Artuma, Kelionė, Bitutė, Magnificat, Žodis tarp mūsų.