MOTINOS MALDOJE GRUPĖ

MOTINOS MALDOJE – tai maldos grupės, sukurtos motinoms, kurios trokšta melstis kartu už savo vaikus , vaikaičius, krikšto vaikus ir už viso pasaulio vaikus.

Krikščionišką – ekumeninį judėjimą ,, Motinos maldoje “ 1995 m. įkūrė dvi katalikės motinos Anglijoje – Viktorija Williams su svaine Sandra. Dabar šios maldų grupelės paplitusios visame pasaulyje, taip pat ir visoje Lietuvoje. Kiekvieną, net pačią stipriausią motiną gyvenime aplanko silpnumo akimirkos, kai atrodo, kad ji niekuo negali padėti savo vaikui. Bejėgiškumas, nežinomybė, baimė dėl ateities paverčia motinų gyvenimą sunkiu išbandymu. Bendra malda, pasitikėjimas Dievo vedimu padeda ne tik pakelti visus sunkumus, bet ir stiprina ryšius su savo vaikais.

2014 metais mūsų bažnyčioje taip pat susikūrė dvi ,,Motinos maldoje” grupelės. Viena jų renkasi kiekvieno mėnesio I ir III sekmadienį po 10.30 val. Šv. Mišių parapijos namuose (203 k.). Antra grupė  – kiekvieną antradienį po vakarinių 18.30 val. Šv. Mišių parapijos namuose (102 k.)

Mes meldžiamės tiek už savo, tiek už visos bendruomenės vaikus, už vaikus, besiruošiančius Pirmajai Komunijai, už viso pasaulio vaikus ir už visus žmones, kuriems galima pagalbėti malda.

Mielos mamytės, jei turite klausimų, norite tapti mūsų parapijos ,,Motinos maldoje’’ grupės nare ar trokštate pasakyti savo maldos intenciją, kreipkitės į grupės vadoves: Liudą arba Daivą.

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų!


Grupė renkasi:
kiekvieno mėnesio II ir IV sekmadienį
po 10.30 val. Šv. Mišių parapijos namuose (203 k.)

Kontaktinis asmuo:
Liuda
Tel.: 8 670 30153

arba

kiekvieną antradienį po vakarinių 18.30 val. Šv. Mišių parapijos namuose (102 k.)

Kontaktinis asmuo:
Daiva
Tel.: 8 686 90123.