PAL.JURGIO MATULAIČIO PARAPIJOS PADĖKOS UŽ DERLIŲ ŠVENTĖ

moliugasSpalio 17 dieną Pal. J.Matulaičio parapijoje vyko graži šventė – Padėkos už derlių ir visas kitas gėrybes, kurias mes gavome iš Dievo per šiuos metus. 12 val. Šv. Mišiose dėkojome ne tik už užaugintą derlių, bet ir už visus sunkumus, per kuriuos mes tapome stipresni; už tai, kad Dievas yra puikus mūsų gyvenimo Mokytojas ir moko mus darbštumo, kantrybės, kūrybingumo.

Taip pat meldėmės, kad Kūrėjas mokytų mus nepamiršti, jog esame kaip tie klevo lapai, kurie pavasarį sužaliavę, rudenį nukrenta, ir prašėme, kad Jis padėtų mums priimti gyvenimą tokį, koks yra. Prisiminėme, kad svarbiausia gyvenime yra meilė – ji kantri, maloninga ir niekada nesibaigia. Meldėme, kad mokėtume net ir mažus dalykus daryti su didele meile.

Po Šv. Mišių prie bažnyčios vyko mugė, kurioje parapijiečiai galėjo ragauti vaikų keptų sausainių, paauglių daryto tinginio ir mėgautis skania arbata. “Atviros bendruomenės” nariai –  žmonės, turintys protinę negalią, – taip pat prekiavo savo daryta nuostabia obuolių uogiene ir visokiais rankdarbiais: auskarais, segėmis, ikonomis, šalikais. Susirinkę mažieji turėjo galimybę daryti įvairius darbelius iš daržovių. Šventės pabaigoje jau turėjome gražią kolekciją moliūginių žvakidžių, bulviažmogeliukų. Vaikai taip pat galėjo pasidaryti savo nuosavą bulvinį herbą. Šventinę nuotaiką dar labiau pagyvino šviečianti saulė ir geri, šiltų žmonių veidai.

Jolanta ir Reda
Pal. J. Matulaičio socialinis centras