KATACHEZĖS PROJEKTAS „MANO BAŽNYČIOS PALAIMINTASIS“

Su vaikais, kurie ruošiasi Atgailos ir Eucharistijos sakramentams dalyvavome parapijinės katechezės projekte „Mano bažnyčios palaimintasis“. Šio projekto tikslas buvo padėti vaikams geriau pažinti savo parapijos šventuosius ir palaimintuosius.

Šios veiklos metu vaikai daugiau sužinojo apie savo parapijos palaimintąjį Jurgį Matulaitį.

Piešė piešinius apie palaimintojo Jurgio Matulaičio gyvenimą. Skatinant ugdyti vaikų kūrybiškumą, kruopštumą ir išradingumą buvo sukurtas stalo žaidimas „Kelionė su palaimintuoju Jurgiu Matulaičiu“. Pastabumo reikėjo ruošiant dėlionę palaimintasis Jurgis Matulaitis.

Balandžio 3d. su vaikais, kurie dalyvavo projekte „Mano bažnyčios palaimintasis“ vykome į Žvėryno parapiją pristatyti savo darbų.

Žvėryno parapijos kunigas sutiko mus prie bažnyčios. Vaikams gražiai papasakojo apie Žvėryno bažnyčią.

Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos vaikai gražiai papasakojo apie palaimintąjį Jurgį Matulaitį Žvėryno parapijos vaikams, kurie šiais metais irgi ruošiasi Atgailos ir Eucharistijos sakramentams. Parodė savo pieštus piešinius. Pakvietėme visus dalyvaujančius vaikus pažaisti ir atlikti įvairias užduotis.

Aktyvumo ir linksmumo netrūko bandant vaikams kuo greičiau sudėlioti palaimintojo Jurgio Matulaičio šūkį. Žinių ir pastabumo reikėjo žaidžiant stalo žaidimą „Kelionė su palaimintuoju Jurgiu Matulaičiu“. Teko vaikams įminti ir keletą mįslių apie tikėjimą. Pristačius savo veiklą vaikai vaišinosi sausainiais, saldainiais ir arbata.

Vėliau visi skubėjome į šventąsias Mišias. Bendroje maldoje prašėme Dievo malonių sau ir savo artimiesiams.

Ačiū visiems vaikams, kurie piešė, spalvino, pasakojo ir kartu vyko pristatyti savo darbelių.

Katechetė Angelė
2016 04 03

Renginio akimirkos