ADVENTO POPIETĖ VAIKAMS IR JŲ TĖVAMS

Paskutinį lapkričio šeštadienį, vaikai, šiemet besiruošiantys Atgailos ir Eucharistijos sakramentams, kartu su mamomis, tėčiais ir kitais artimaisiais susirinko į parapijos namų salę. Popietėje dalyvavo  katalikiško žurnalo  „Magnificat vaikams“ redaktorė Inesa Vaitkūnaitė ir kunigas Vitas Kaknevičius.

Kunigas Vitas Kaknevičius susirinkusiems papasakojo apie Advento prasmę, kas svarbiausia šiuo laikotarpiu ir kaip geriau pasiruošti Jėzaus gimimo šventei. Paklausti vaikai atsakė, kad geriausia dovana Kūdikėliui Jėzui yra mūsų mylinti širdis. Svarbiausia, kad širdyje būtų vietos Jam, kad klaustume: „Jėzau, kaip galiu mylėti šiandien?“.

Po pokalbio su kunigu kiekvienas turėjo galimybę mokytis  pinti Advento vainiką. Vaikai ir suaugusieji buvo labai kūrybingi ir išradingi tai darydami, sugalvojo įvairiausių būdų, kaip vainikus papuošti. Šis laikas vaikams su tėvais ir artimaisiais buvo galimybė pabūti kartu, išgyventi bendrumo džiaugsmą.

Pabaigę  visus vainikus sudėjome šalia vienas kito, kad pasidžiaugtume tuo mūsų sukurtu grožiu. O kokie įdomūs, labai įvairūs buvo vainikai!

Džiaugiamės ir dėkojame Dievui už šią šaunią Advento popietę, gražius vainikus ir patirtą bendrystę!

Katechetės Angelė ir Rasa
2016 12 02

Tėvų atsiliepimas:

Norėjau nuoširdžiai padėkoti uz šeštadienį organizuotą Advento vainiko pynimo užsiemimą. Gavom tikrai vertingos informacijos, pabuvom kartu su vaikais ir kitais parapijiečiais, nusipynėm Advento vainiką, labai maloniai ir gerai praleidome laiką.

Labai ačiū Jums ir bažnyčiai uz suteiktas patalpas, priemones ir žinoma laiką.

Pagarbiai,
Ilona Samuchoviene

Renginio akimirkos